2 + nine =

1 × 5 =

Fudbaleri Timoka upisali su još jednu pobedu u susretu sa Đerdapom iz Kladova i tako nastavili trijumfalni niz koji traje od početka prolećnog dela sezone.

Pred oko 400 gledalaca po lepom i sunčanom danu, fudbaleri Timoka pobedili su goste iz Kladova rezultatom 2:1.

Poveli su gosti golom Dragišića u 5. minutu, da bi Rošević izjednačio u 25. minutu.

U drugom poluvremenu bolja igra domaćina, ređale su se šanse, međutim gola nije bilo sve do 88. minuta, kada je Uroš Abramović pogodio za konačnih 2:1.

TIMOK: Joksimović, Đorđević (Todorović od 45. minuta), Milosavljević, Aleksić, Stojanović, Kojić (Panić od 70. min), Đergović (Đorđević od 65. min), Abramović, Stamenkovski, Rošević, Nikolić

ĐERDAP: Jovanović, Arežina, Ranđelović, Lazarević, Zdravković (Jovanović od 80 minuta), Rašević, Zarić (Marijanović od 78. min), Babucić, Bjelica (Ilijević od 62. min), Mihailović, Dragišić

Timok sledećeg vikenda gostuje, u 20. kolu gostuje ekipi Majdanpeka.

izvor: istocnatribina.rs