10 − seven =

6 + 14 =

Sve oči fudbalske Srbije bile su uprte u nedelju 2. juna u Knjaževac. Sve je stalo u tih 90 knjaževačkih minuta, cela sezona Zone „Istok“. Velika borba mladih Timokovih lavova, koji su u ovoj sezoni konačno sazreli, ali fudbalerima Timoka Srpska liga po svemu sudeći ostaće samo pusta želja ove sezone. Sudija iz Superlige Bojan Nikolić bio je na centru u Knjaževcu i mora se priznati nije se obrukao, iako neke situacije upadaju u oči, poput  nadoknade vremena u oba poluvremena.

Gostovanje u Кnjaževcu nije završilo onako kako su planirali i želeli u taboru Zaječaraca. Samo pobeda je igrala Timoku, na kraju velika borba i podela bodova 2:2, pa Timočanin kolo pre kraja ostaje lider sa dva boda prednosti.

dav

Zaječarcima ostaje nada da će se Кnjaževčani u poslednjem kolu spotaknuti na gostovanju u Ražnju, ekipi Bukovika lišenoj svih briga. Tanka nada, ali ipak tinja.

Timok u 30. kolu dočekuje Svrljig, a sve utakmice igraju se u nedelju 9. juna od 17:30.